Krótki rys historyczny naszej firmy

Przedsiębiorstwo Produkcyjne zostało zarejestrowane 2 stycznia 1989 roku. Zaczynaliśmy naszą działalność jak wiele polskich firm - w niezwykle trudnych warunkach - bez kapitału, maszyn, lokalu i samochodu. Nie sprzyjały nam także warunki raczkującego, polskiego kapitalizmu. Za pierwsze pożyczone 1000 dolarów na 10% w skali miesiąca kupiliśmy papier z ogłoszenia prasowego. Po czterech latach zainstalowaliśmy pierwszą maszynę do cięcia kopert w nowo otwartym zakładzie w Nowym Dworze Mazowieckim.

W międzyczasie na rynek polski wszedł kapitał zagraniczny. W krótkim okresie upadło kilka firm polskich nie mogących sprostać zagranicznej konkurencji i szybko zmieniającemu się rynkowi produkcji. Dotrzymaliśmy kroku pilnie obserwując rynek, poprawiając jakość naszych wyrobów, wprowadzając nowe wzory oraz utrzymując ceny na racjonalnym poziomie. Kiedy inni korzystali z ulg Zakładów Pracy Chronionej my nadrabialiśmy to elastycznością, produkcją nietypowych kopert oraz bliskim kontaktem z Klientem. Po drodze zakupiliśmy kolejne maszyny odchodząc od ręcznej produkcji.

W 1998 roku zakład mieszczący się do tej pory przy ulicy Okunin okazał się za mały. Nowa siedziba mieściła się w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Przemysłowej 5, a od 2003 roku jesteśmy przy ul. Nowołęcznej 2. Zakład ma powierzchnię użytkową około 600 m2. Nasza firma jest w 100 % oparta na polskim kapitale i zatrudnia kilkanaście osób na pełen etat. Od września 2003 z systemu dwuzmianowego przeszliśmy na system całodobowy. Jest to wynik wzrastającego zainteresowania naszymi produktami. Z roku na rok zwiększamy i rozszerzamy naszą produkcję. Zaczynaliśmy produkując 3 formaty kopert, obecnie posiadamy w stałej sprzedaży już ok. 900 formatów.W grudniu ubiegłego roku uruchomiliśmy kolejną maszynę - klejarkę do kopert.

Do tej pory nie zanotowaliśmy roku finansowego, który przyniósłby straty. W miesiącu maju 1999 roku po raz pierwszy wystawiliśmy swoje produkty na Targach Papierniczych we Wrocławiu - TARGOPAP - wiosna '99. Od roku 2000 prezentujemy swoje artykuły na Targach MEETING PREMIERA w Warszawie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i korzystania z naszych usług.

Posiadamy w swojej ofercie najszerszy asortyment kopert. Oferujemy wiele rodzajów kopert. Koperty standardowe, do kalendarzy, koperty w nietypowych rozmiarach i kształtach np. kwadratowe. Do wyboru są również koperty ozdobne, kolorowe czy z nadrukiem. W ofercie posiadamy także koperty kartonowe. Dysponujemy własnym transportem (do 100 km gratis), przy zamówieniu minimum 500,00 netto. Zapewniamy bezpłatny transport na terenie całego kraju przy zamówieniu minimum 3.000,00 zł netto. Zamówienia realizujemy w krótkim terminie.